ODNAWIANIE WANIEN

WSPÓŁPRACA

SZANOWNI PAŃSTWO!

OSOBOM MIESZKAJĄCYM W ODLEGŁOŚCI POWYŻEJ 100 KM OD POZNANIA polecam pracę NA WŁASNY RACHUNEK - odnawianie wanien, zlewozmywaków, brodzików, kafelków w domu klienta.
W czasach, kiedy w Polsce nie produkuje się już wanien żeliwnych, a te montowane w łazienkach mają po kilkadziesiąt i więcej lat, zapotrzebowanie na tę usługę jest stale duże. Wymiana wanny obudowanej kafelkami, powiązana często z całościowym remontem łazienki to koszt mogący przekroczyć kwotę 10.000 zł. Aby tego uniknąć i przywrócić wannie użytkowość nawet i na 20 lat, ludzie decydują się na taką usługę. 

Zakład odnawiania wanien prowadzę od 1993 r. Praca trwa od 2 godz. i można ją traktować jako zajęcie dodatkowe. Praca jest stosunkowo łatwa ale nie lekka. Cały warsztat mieści się w torbie. Działalność prawie bezinwestycyjna. NA START WYSTARCZY KILKASET ZŁ. 

Za 200 zł sprzedaję technologię - instruktaż na płycie DVD-R. Możliwe indywidualne szkolenie dodatkowe - pokaz renowacji u klienta. Umowa trwa tak długo, jak osoba współpracująca kupuje ode mnie podstawowe materiały. (ma ona zagwarantowaną wyłączność działania na swoim terenie z mojego ramienia).

GWARANTUJĘ ZAOPATRZENIE W PODSTAWOWE MATERIAŁY

Leszek Cofta, ul. Świetlana 28 m.1, 60-151 Poznań, tel. 61 867-49-37